Chce to kvalitní systém

Dáte mi jistě za pravdu, že v kanceláři, ve které je vždycky spousta dokumentů, je velmi těžké zachovat pořádek. Tu a tam se pořád válí nějaká lejstra.
Pokud máte opravdu zájem na tom, aby i Vaše kancelář vypadala stále, jako místnost, ve které se dá pracovat bez újmy na estetickém cítění, pak jsou Vaší volbou jedině kovové kartotéky.

Do kanceláře patří tací lidé, kteří mají smysl pro pořádek a řád. Ale také schopnost, aby dokázali takový pořádek a řád svému království dát. Systém zakládání všelijakých dokumentů, které musejí zůstat v papírové podobě, už nemusí být tolik, jako dřív, protože existuje mnoho typů úložišť elektronických, ale pro listinnou podobu musí být vytvořen.

Ale, kam s papírovými dokumenty?

Určitě máte skříně plné šanonů a pořadačů, ve kterých musíte dokumenty uchovat. Některé musí být dokonce pod zámkem, protože musíte zachovávat zákon o ochraně osobních dat. Možná máte i trezory, ve kterých ale peníze nenajdete.

A jak taková skříň vypadá?

Na první pohled je uspořádaná, ale šanony zabírají poměrně dost místa. A je jedno, zda je skříň otevřená, nebo uzamykatelná. Nikdy nemáte skříň rozměrově přesně upravenou k řadě šanonů. Takže nevyužijete veškeré místo.

Řešením budou vážně kovové kartotéky.

Ačkoliv se Vám to příliš nepozdává, s kovovými kartotékami ve Vaší kanceláři získáte daleko víc.
· Snadná manipulace s dokumenty, nacházíte-li se ve fázi hledání.
· Absolutní přehlednost v osobních kartách zaměstnanců, nebo smluv či faktur.
· Kancelář barevností kartoték doladíte hravě.
· Pořídíte si kovové kartotéky v různých velikostech, jaké budete skutečně potřebovat.
· Vaše kancelář nebude zaplněna nepraktickým nábytkem.
· Spolehlivě dodržíte zákon o ochraně osobních údajů.

Takový systém, řád a pořádek oceníte i Vy, kteří v kanceláři pracujete a potřebujete rychlý a snadný přístup k dokumentům.