Milujte sex – je to to nejkrásnější na světě


Sex je nejkrásnější věc na světě a nic na tom nezmění žádné texty písní, verše ani prozaická díla, která se snaží předkládat nám pravý opak. Kdo sex odsuzuje anebo jej nepovažuje za něco výjimečného, dosud nepoznal jeho pravou hloubku. K tomu skutečnému „hlubokému“ sexu je totiž zapotřebí láska, schopnost milovat, vcítit se do partnera či partnerky, stát se pomyslně jedním tělem a jednou duší, splynout v dokonalém orgasmu v jednu energetickou bytost a vytvořit své já zas o něco bohatším.

dívka ve vaně

Sex je vlastně vyjádřením pravého smyslu života a bez něho postrádáte jeho skutečný význam, je to jako kdybyste stále konzumovali velmi zdravé pokrmy, ale bez chuti – neslanou polévku, nesladký zákusek bez cukru či ovoce a fazolový guláš bez patřičného koření. Z takových jídel budete brzy otrávení, znudění a budete stále hledat nějaké uspokojení.

Jestliže je sex kořeněný opravdovým přátelským a láskyplným vztahem, jestliže dva lidé po sobě touží a v první řadě si přejí být spolu, vedle sebe a pak také „v sobě“, pak jde o naplnění samotné podstaty nás všech – lásky a jednoty.

ženské tělo

Když se zrovna nedaří

Sex a milování mívají úžasnou podobu, ať už si zvolíte jakoukoli polohu či prostředí, co vás naplňují štěstím, a co odráží vaše nejlepší sexuální dovednosti, jenže nemusí se vždy dařit, jak si představujeme. Na vině bývá obvykle chyba v poskládání jídelníčku a také životní styl, do něhož příliš zasahuje stres. Snažte se stresu vyhýbat v maximální možné míře, protože právě ten bývá častou příčinou problémů v posteli. Výhodou je, že si můžeme vypomáhat některými vhodnými bylinkami, které přezdíváme jako adaptogeny, a s nimiž mají lidé lepší výsledky, než s Viagrou bez předpisu Erectmax.cz. Jsou to například Kotvičník zemní, Ashwagandha nebo Maca peruánská. Mnohé civilizace s nimi mají pozitivní zkušenosti již tisíce let.