Nebankovní hypotéka přináší zklamaným naději

Banky jsou sice první, kam naše kroky směřují, ale nemusí být tím posledním. Šance na získání úvěru jsou i u jiných společností, kterých je na trhu poměrně dostatek. Než ale budeme unáhleně podepisovat smlouvu, tak by bylo dobré mít na paměti, že pouze otevřená a férová půjčka nebo hypotéka je správná volba. Pokud se obrátíme na nebankovní subjekt, tak by bylo dobré se zajímat o prověřenou společnost a také recenzi klientů, kterým pomohla. V žádném případě neznamená slovo nebankovní, podvodníky a lichváře a další možné tituly. Existuje mnoho ověřených společností, které jsou připraveny pomoci s nejvýhodnějším úvěrem, tak aby se žadatel neocitl ve finanční pasti.
rozpočet investic.jpg

Banka zamítla žádost o úvěr

Je mnoho důvodů, proč se tak stane. Banka požaduje, aby klient neboli žadatel měl dostatek vlastních zdrojů na placení. Tudíž posuzují také i výši úvěru vzhledem k disponibilnímu příjmu jedince, případně spolužadatelů. Je to hlavně z důvodů, aby nedocházelo k předlužování. Zásadní je pro ně příjem, který by měl být stabilní. Dále se nahlíží do registru dlužníků a to jak bankovních tak nebankovních společností. Zde již záznam nedělá dobrou bonitu a banky další postupy k uzavření smlouvy zastaví. To co nevyšlo v bance, pokud máte jasný plán, ne jak si vzít další půjčku na sladké užívání dovolené, ale na vykoupení z finančních problémů, může poskytnout nebankovní hypotéka. Posuzování probíhá daleko rychleji a většinou s kladným výsledkem.
setkání přes pc.jpg
Co nám může nabídnout?
– zpracování online žádosti
– žádné složité dokazování příjmů a výdajů
– malý příjem nebo záznam v registru dlužníků nevadí
– sjednocení půjček do jedné jediné, dokonce můžeme zaplatit vše a ještě je možnost platit podstatně menší splátku měsíčně, než doposud
– vykoupí z exekuce
– poradí si i se složitějšími překážkami, než si jen můžeme pomyslet
– peníze zapůjčí až do 70% z odhadu naší nemovitosti
– žádné složité papírování ani dokazování
– splatnost až do 30 let, samozřejmě může být i mimořádná splátka nebo celkové splacení a to bez dalších sankcí
– mnohdy se úrokově dostaneme na stejnou úroveň jako u bankovního subjektu
– zajistí potřebné finance pro nás, ale na nás bude záležet, jak budeme důslední a spolehliví ve splátkách
– pokud to nepůjde jednoduchou cestou, navrhne, jakým způsobem by byla možnost cesty
– peníze budou ve velmi krátké době na bankovním účtu
– žádné poplatky předem, dlouhé čekání, naopak vstřícnost a ochota pomoci najít řešení do každé situace