Prvotní panika je často zbytečná

Pojem „mezinárodní stěhování“ vyvolává ve většině lidí paniku a to kvůli náročné organizaci, vysokým nákladům, ale i nejisté budoucnosti. Už jen pomyšlení na všechny ty věci, nábytek, krabice nebo nákladní automobily nám nahání hrůzu a bere nám veškerou radost a motivaci, kterou jsme nabili při rozhodnutí, přestěhovat se do jiného státu. Řešení se přitom nabízí samo a to ve formě oslovení profesionální firmy, která se o stěhování postará a to v elegantním a efektivním provedení.

Jak si mezinárodní stěhování zajistit?
Realizace stěhovacího procesu začíná u objednávky, ve které nahlásíte co nejpodrobněji věci, které chcete přestěhovat, datum stěhování, ale i adresy vašeho bývalého a budoucího bydliště. Na základě těchto informací vytvoří náš analytik přibližný plán, který obsahuje počet vozů, zapůjčené stěhovací boxy, ale i celkové náklady. Další krokem je zapůjčení balících materiálů, které si můžete zapůjčit zdarma a ušetřit tak peníze i životní prostředí. Následuje zajištění parkování v blízkosti vašeho bydliště, díky kterému bude celý proces snadný rychlý a efektivní. Poté se již usadíte do pohodlného křesla a přenecháte veškeré starosti naší společnosti.

Pojištění, vyklizení i sleva 15 %
Kromě klasických služeb nabízíme klientům i služby navíc, které jim pomohou ochránit jejich majetek, vypořádat se s nepořádkem nebo ušetřit peníze.
Zde jsou tři příklady:
1. Pojištění stěhovaných věcí
2. Vyklizení bytů, domů, sklepů ale i půd a následná likvidace odpadu
3. Sleva 15 % a více z celkových nákladů pro stálé zákazníky, studenty, majitele ZTP nebo neziskové organizace
Seznam všech nabízených služeb naleznete na .