Vracejte se domů pořádnými vraty

Znáte ten prastarý vtípek?

„Brano otvor, to som ja, Dežo.“

S typickým akcentem je to dost dobré i v dnešní době. Zvláště, když stojíte před prosklenými dveřmi, třeba panelového domu, a zapomněli jste si klíče doma. Tyto staré dobré zavírače dveří zná snad každý!

Přesto Vy řešíte docela jiný problém.

Váš dům má opravdu šikovnou garáž, ve které jste si konečně uklidili, abyste ji mohli používat pro jasně dané účely. Z garáže máte šikovný vchod do domku, tak proč byste se nemohli vracet až do domu pořádnými garážovými vraty?

· Už nebudete muset parkovat na úzké ulici před domem,
· vytahovat nákup z kufru vozidla v době deště, nebo větru,
· a tahat je několik desítek metrů do domu.

Už si v poklidu můžete nákup vyndat postupně, nebo až za chvíli, protože Vaše vozidlo projede vraty z Opavy až k vnitřnímu vchodu do domu. Klíče od domu si pak můžete klidně zapomenout doma. A nemusíte se spoléhat na Brana, aby Vám otevřel.

Vrata Opava dodají Vašemu domu celkový elegantní vzhled. Domů se budete vracet rádi, protože Vás přivítá Váš domov, který poskytne pohodlí už jen odbočením ke garážovým vratům, které designově perfektně korespondují s ostatními částmi rodinného domu.

Jen se rozhlédněte po svém interiéru domova. Také jste si dali záležet na tom, abyste se v něm cítili příjemně.

Udělejte totéž i s exteriérem.

· Pořiďte si vrata i vchodové dveře ve stejném designu.
· Zasaďte dřeviny na místa, která znásobí pohled na Váš celý rodinný dům zvenčí.
· Těšte se domů nejen proto, že máte konečně po šichtě.
· Těšte se domů, protože domov Vás uvítá už jen příjezdem k domu.

Možná by nebylo na škodu pořídit si i dálkové ovládání, které Vás nebude nutit vystupovat z vozidla i při nepříznivém počasí. Ale na to už myslíte od začátku, viďte? Bez toho by pohodlí nebylo pohodlím!