Krásný dům nemusí být nutně drahý

Proč byste měli za bydlení utrácet milióny, když vám ke spokojenému životu postačí i jen jeden jediný? Ano, je to tak, pokud si pořídíte mobilní dům Lavaro House A http://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/lavaro-house-a-nr-102-872/, tak na tom výrazně ušetříte. A uspořené peníze můžete využít jinak – vždyť všichni máme plnou hlavu plánů, co bychom udělali, kdybychom měli peníze nazbyt. Anebo se to dá vyjádřit ještě jinak – peníze, které si nepůjčíte, nebudete muset draze splácet – všichni totiž moc dobře víme, kolik takové klasické bydlení stojí. Při jeho pořízení se tak jen málokdo obejde bez hypotéky. A získat takovou hypotéku není ani trochu snadné – podmínky jsou přísné a cena rovněž není zanedbatelná. Takže když si pořídíte takovou stavbu, na kterou žádnou hypotéku potřebovat nebudete, tak to pro vás jistě bude výhodné.

domek a kalkulacka

Proč jsou mobilheimy tak levné?

Především proto, že jsou tak malé. A také postrádají pevné základy spojené se zemí. S oběma dvěma vlastnostmi se pojí celá řada výhod, a k těm ve výsledku patří samozřejmě i nízká cena.

Ovšem nemusíte mít strach, že by v takovém obydlí nebylo k hnutí. Pokud jsou tyto stavby něčemu opravdu podobné, pak jsou to menší městské byty v panelových domech. Mají podobnou podlahovou plochu, i podobné dispozice. Najdete v nich všechno, co můžete potřebovat ke spokojenému životu – od připojení na energie, přes spotřebiče, až po nábytek. Jistotou, že vám zde nic důležitého opravdu chybět nebude, je především to, že o tom, jak bude stavba vybavena, a co v ní bude, rozhodujete vy sami.

barevny domek

A stejně tak si můžete zvolit typ mobilního domku, který vám bude nejvíce vyhovovat. Když zavítáte do centra vzorových staveb, budete moci volit z desítek různých typů, ať už zcela nových, a třeba i designových, anebo použitých. A pokud zde nenajdete to, co hledáte, můžete si nechat postavit obydlí na míru vašim potřebám přesně podle vašeho přání. Za pár týdnů bude vše hotovo a můžete se stěhovat!