Home / Internet / Odpočinek v Mikulově

Odpočinek v Mikulově

Hledáte klid a odpočinek od běžných každodenních problémů. Chcete uvolnit a nemyslet na zaměstnání a děti? Potřebujete nutně vypnout? Chce to zmizet z domovu a na pár dní si užít klidový režim. Neváhejte a vydejte se na Jižní Moravu. Krásná příroda s vinicemi a jedinečná možnost ochutnat skvělá místní vína. V letních dnech v sezóně tu najdete spoustu otevřených vinných sklepů pro veřejnost. Místní obyvatelé vás rádi u sebe pohostí. Přijeďte za námi do Mikulova.

mikulov

do jednoho z vyhlášených vinařských měst. Kromě vína si u nás užijete krásného moderního ubytování a wellnessového centra. Samotné město je významné i svojí historií. Má krásné historické náměstí s kašnou a renesančními domy. Dále se náměstí pyšní sochou Nejsvětější Trojice. A to není zcela vše Mikulovskou dominantou je zámek a Křížová cesta se Svatým kopečkem.

Ubytování v Mikulově https://mikulov.galant.cz/ vám poskytne jedinečnou příležitost odpočívat i vidět zajímavou historii. Wellness je rozsáhlý a krásně v něm naberete nové síly. Tělo se zregeneruje a napjaté svalstvo povolí. V nabídce máme tyto procedury.

masáž

  • Střešní bazén s krásným výhledem. Nebo venkovní střešní vířivé vany. ty vám poskytnou možnost nadýchat se čerstvého vzduchu a přitom prohřát tělo. Je tu odpočinkové místo kde se v letních dnech můžete opalovat.
  • Masáže a zábaly. Můžete se oddat do rukou profesionálů a nechat se hýčkat. Z masáží si můžete dopřát klasickou masáž, reflexní masáž chodidel nebo hýčkání chodidel, thajskou olejovou masáž, indickou masáž hlavy a další. Komu nevyhovují masáže nebo je ze zdravotních problémů nemohou absolvovat, může vyzkoušet zábaly. V nabídce máme parafínový, jílový a rašelinový.
  • Pro páry a romantické chvíle tu máme privátní zážitkové koupele ve speciálních hydromasažních vanách. Můžete tu odpočívat s lahví šampaňského a užívat si partnera.
  • Speciální nabídkou pro ženy jsou procedury proti celulitidě. Stejně tak můžete absolvovat kosmetické ošetření pleti a pedikúru. Pro nadšence tu máme i mini kurz denního líčení.

Odpočinek vás tu rozhodně čeká. Neváhejte a koukněte na náš hotel.

About Author: