S chlorem je bazén hezčí

Představte si, že je váš bazén, který už hrdě čeká na vaší zahradě na to, že si ho začnete užívat – vždy čistý a bez potřeby neustále ho ošetřovat. Aby to však nebyla jenom představa, ale naopak realita, dopřejte mu chemii v podobě chlorových tablet do bazénu, které vám přinesou stoprocentní účinky a vodu, po jaké toužíte.

děti v bazénu

Jak fungují?

Ze všeho nejdůležitější je – starat se pravidelně o to, aby se ve vaší vodě vždy nacházely a optimálně rozpouštěly. Poskytnou vám vyvážený poměr aktivního chloru, který je potřebný pro udržení čistoty nejen v bazénu, ale i ve vířivých vanách.
Říká se jim i pomalu rozpustné tablety, protože uvolňují chlor postupně a tím pádem vydrží i delší dobu než ty, které se rozpustí okamžitě. Vložit jich musíte do plováku, díky kterému docílíte správného uvolňování nejen na hladině, ale i v okolí stěn a na dně vaší nádrže.

Balení pro váš bazén

Vybírat velikost balení musíte nejen z hlediska toho, abyste měli velkou zásobu tablet, ale i dle typu vašeho bazénu. Pokud jste pyšní na to, že máte doma opravdu velký a pevný typ nádrže, budou pro vás ideální chlorové tablety MAXI. V opačném případě sáhněte po volbě tablet MINI.

lehátko

Nezanedbatelné pH

Jako vlastníci bazénu dobře víte, že se čas od času stane, že se voda zazelená nebo úplně zakalí. Tento proces má na svědomí špatná hodnota pH, kterou musíte dle potřeby vždy upravit na hladinu mezi 6,8 – 7,6!
Pravidelně sledujte a v případě nutnosti sáhněte po chemickém přípravku na jeho úpravu (můžete ho snížit nebo naopak zvýšit), protože díky jeho rovnováze docílíte toho, aby vám vaše tablety na bázi aktivního chloru fungovaly tak, jak mají a vy jste si mohli dopřát pohodové koupání a léto, které prožijete bez starostí.

  • Nepodceňujte tuto skutečnost a sami uvidíte, jak vám to vaše voda vrátí, abyste se v ní mohli koupat vždy, když to uznáte za vhodné.