Způsob

Chcete zhubnout konečně už trvale a jednou provždy? Už vás nebaví jen tak občas shodit nějaké to kilo, abyste je vzápětí nabrali zpátky? To totiž není nic těžkého. Budete nějakou dobu držet jednu z mnoha zaručených diet a určitě něco shodíte. Ovšem dlouho to nevydržíte a brzy se začnete stravovat úplně stejně jako dřív a kila budou rychle zpátky. Tenhle jojo efekt zná snad každý, kdo se dietou někdy potrápil.

Ovšem skutečné a trvalé zhubnutí, to je úplně o něčem jiném. U něj musíte mít už opravdu velkou vlastní vůli, kterou překonáte sami sebe. Není to jen, že si řeknete: nevejdu se do kalhot, tak musí jít pár kil dolů. Tady už musí být motivace k hubnutí girltime.cz skutečně hodně velká a pro vás velmi závažná. Právě proto je asi tolik lidí schopno navždy zhubnout teprve až tehdy, když jim hrozí vážné zdravotní problémy a komplikace. Strach z toho, co by se jim mohlo po zdravotní stránce přihodit, v nich vyvolá určitý šok, který způsobí, že začnou dodržovat všechny zásady správné výživy, jíst častěji a především malé porce, vzdát se tučných a sladkých jídel.

A především se k dřívějšímu způsobu stravování už nikdy nevrátit!

Předpokládejme tedy, že víte JAK na to. To však samo o sobě nestačí. Nejdůležitější ze všeho je mít opravdu silnou motivaci, která vás tak nakopne, že den ze dne doslova obrátíte svůj život vzhůru nohama.

meření tloušťky.jpg

UŽ NA NIC NEČEKEJTE

Nečekejte, až vás vaše tělo zradí. Přinuťte ho spalovat právě teď a HNED! Napište si svoje nejdůležitější motivy k hubnutí třeba doma na ledničku, abyste je měli i stále na očích. To vám umožní získat sílu se sebou něco udělat. Už přece nechcete mít problém vyjít do schodů, neustále se potit a v létě se stydět ukázat v plavkách. Chcete se cítit lépe, být pohyblivější a koupit si na sebe cokoliv se vám bude líbit.

A hlavně to dělejte sami pro sebe! To vy se chcete s radostí dívat na sebe do zrcadla a mít větší sebevědomí.